+420 733 709 799

Péče o tělo

Vieste group Koloidní stříbro 500 ml

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 5901549658361

Koloidní stříbro jsou maličké částice a ionty čistého stříbra suspendované v čisté deionizované vodě (bez elektrických nábojů).

Popis

Mají stejný elektrický náboj, takže se vzájemně odpuzují a jsou v soustavném pohybu. Často se mezi vědci hovoří o tom, že částice stříbra se v organismu projevují jako "stříbrné střely", (mají silný kladný náboj, zatímco většina choroboplodných zárodků má náboj záporný). Stříbro je svými účinky nejuniverzálnějším antibakteriálním prostředkem, který lidstvo zná.

Kosmetické využití: stříbrné pleťové tonikum díky obsahu nejjakostnějšího stříbra dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používání pokožku vyhlazuje a dodává jí matný vzhled. Tonikum je určeno pro všechny typy pleti nezávisle na věku.

Zmenšuje rozšířené póry a uhříky, snižuje vylučování kožního mazu. Uklidňuje podráždění a zčervenání pokožky, pozitivně působí při zvýšené citlivosti nebo špatné reakci pokožky způsobené okolními vlivy.


Působí při vzniku plísní či jiných nepříjemných projevech na kůži. Na rozdíl od většiny koloidních stříber na trhu má Vieste Koloidní stříbro 500 ml čiré žlutavé zbarvení, připomínající barvou tmavý ledový čaj. Zabarvení způsobuje velké množství stříbrných částic (obsah stříbra je 25 ppm neboli 25 mg/litr) a odlišný způsob výroby koloidního stříbra, který je používán zejména ve Spojených státech amerických. V žádném případě se nejedná o vadu výrobku a čiré žluté zabarvení žádným způsobem neovlivňuje vlastnosti ani funkčnost produktu.

Složení

demineralizovaná voda, koloidní stříbro (nano). 25 ppm obsah stříbra - v tomto produktu je 25 mg/l.

 

na gázu nebo vatový tampon naneste malé množství přípravku. Jemně masírujte pokožku obličeje a očí. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte dvakrát denně, ráno a večer.

 

přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy a lidi, kteří jsou alergičtí na stříbro. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu a suchu, umístěte mimo dosah zdrojů elektromagnetických polí a přímého světla. Chraňte před mrazem.

 

Výrobce: Aura Herbals, ul. 23. Marca 77/3, 81-820 Sopot

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
240 Kč

Nejoblíbenější produkty