+420 733 709 799

Péče o tělo

Ladival mléko na opalování pro děti SPF50 200 ml

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 4011548025666

Během horkých letních měsíců tráví děti venku celé dny. Jejich citlivá pokožka však vlivem slunečního záření oslabuje svou obranyschopnost a hrozí její spálení či vznik alergických reakcí ze slunce. Speciálně pro děti se sklonem ke slunečním alergickým reakcím vyvinula společnost Ladival ochranný gel s vysokým faktorem OF50+. Snadno se aplikuje, nabízí potřebnou ochranu před spálením a dalším poškozením slunečními paprsky a zároveň také vyživuje a posiluje dětskou pleť.

Výsledek:

  • chrání pokožku před spálením
  • brání poškození kůže v důsledku slunečního záření
  • vyživuje pleť

 

Složení

Složení gelu je přímo přizpůsobené citlivé dětské pokožce, která má sklon ke sluneční alergii. Nabízí ochranný faktor OF50+ pro velmi vysokou ochranu. Pleť zůstane chráněna i při výskytu na přímém slunečním světle, nedojde k jejímu spálení ani dalšímu poškození vlivem UVA, UVB či IR-A záření. Je voděodolný.

 

Použití

Ještě před výskytem na slunci naneste gel v dostatečném množství na pokožku celého těla a rovnoměrně rozetřete. Nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím. Ačkoliv je gel voděodolný, doporučuje se jej opakovaně aplikovat při nadměrném pocení nebo po koupání, aby byla zaručena maximální ochrana citlivé dětské pokožky.


Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
392 Kč

Nejoblíbenější produkty