+420 733 709 799

Bolest kloubů a svalů

Walmark Proenzi 3 plus 180+45 tablet

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 8596024016735

Přípravek obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, Unique MSM a nyní i ExPur complex, který je složen z kolagenu typu II a vitaminu C. Glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání - kostí, vazů a šlach.

Výhody výrobku

  • Možné dlouhodobě užívat.
  • Kompletní kloubní výživa se silou 3 látek.

Aktivní složky

  • Glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání - kostí, vazů a šlach. Jsou částečně zodpovědné za odolnost chrupavky vůči tlaku.
  • Kolagen typu II je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky.
  • Vitamin C přispíva k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky.

Složení výrobku

  • Glukosamin sulfát *2KCl (z korýšů), látky protispékavé (celulosa, uhličitan vápenatý, stearát hořečnatý, talek), Salix alba extrakt, chondroitin sulfát, kurkumin (Curcuma longa) extrakt, stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), barviva (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), triglyceridy, Boswellia serrata extrakt, Piper nigrum extrakt, kyselina L-askorbová, zvlhčující látka (glycerin), glukonát manganatý, kolagen typu II.
  • Denní dávka obsahuje: hmot./1 tbl. hmot./3 tbl. % DRHP* Glukosamin sulfát 500,0 mg 1500,0 mg - Unique MSM® 300,0 mg 900,0 mg - Chondroitin sulfát 200,0 mg 600,0 mg - ExPur complex: Kolagen typu II 6,7 μg 20,0 µg - Vitamin C 4,0 mg 12,0 mg 15 *%. Denní referenční hodnoty příjmu ve 3 tabletách; - není stanoveno.

Doporučené dávkování

Dospělí 3 tablety denně. Děti od 12 let 1 tabletu denně. Užívejte nejlépe po jídle. Dodržujte dostatečný pitný režim. Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit.

Důležité upozornění

Doplněk stravy. Přípravek není určen pro děti do 12 let věku. Ukládejte mimo dosah dětí. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Zbarvení tablety je způsobené použitím přírodní složky, není na závadu a nemá vliv na kvalitu přípravku. Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci.

Množství v balení

 Balení obsahuje 225 tablet - hmotnost 475 g.

 

Výrobce: Walmark, a.s., Na Hřebenech II 1718, 140 00 Praha 4

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
487 Kč

Nejoblíbenější produkty