+420 733 709 799

Vitamíny a minerály

Walmark GinkoPrim MAX tbl.90+30 Promo2021

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 5896024023603

Walmark GinkoPrim Max je doplněk stravy, který obsahuje kombinaci vysoce kvalitního extraktu ginkgo biloby, DMAE a magnesia.

Ginkgo biloba podporuje aktivitu mozku a přispívá k mentální výkonnosti, napomáhá udržovat paměť, koncentraci a duševní pohodu s přibývajícím věkem, podporuje žilní oběh a periferní mikrocirkulaci krve (zejména mozek, oči a uši).
DMAE (Dimethylaminoethanol), je organická sloučenina, která se podobá cholinu a vyskytuje se přirozeně v rybách, jako jsou sardinky a ančovičky.
Magnesium (hořčík) má příznivý vliv na nervové, svalové a mentální funkce.

Standardizovaný extrakt ginkgo biloby zaručuje přesně stanovené množství aktivních látek. Tablety ve tvaru čočky pro snadné polykání. Vyrobeno držitelem certifikátu GMP.

Balení obsahuje 120 tablet.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka je 1 tableta denně, nejlépe po jídle, zapít tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Složení

Denní dávka (= 1 tableta) obsahuje Ginkgo biloba extrakt (standardizováno na 24 % flavonoidních glykosidů, 6 % terpenolaktonů) 60,0 mg, DMAE 20,0 mg, Hořčík 150,0 mg (40 %*).

Složení: látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý, talek), oxid hořečnatý, jinan dvoulaločný extrakt, dimethylaminoethanol bitartrát, stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa), triglyceridy, světlicový koncentrát, barviva (oxid titaničitý, riboflavin, indigotin, brilantní modř).

* RHP - referenční hodnota příjmu

Upozornění

Nevhodné pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy.
Obsahuje ginkgo biloba, které může snižovat srážlivost krve. Pokud vám byly předepsány léky na srážlivost krve, konzultujte užívání výrobku se svým lékařem.
Výrobce: Walmark, a.s., Na Hřebenech II 1718, 140 00 Praha 4

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
359 Kč

Nejoblíbenější produkty