+420 733 709 799

Doplňky stravy

CENTRUM Imunita s extraktem z černého bezu 60 kapslí

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 5054563123633

Aktivní složky

  • Selen přispívá k normální spermatogenezi a k udržení normálního stavu vlasů, přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá k normální činnosti štítné žlázy, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normálního stavu nehtů.
  • Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů, přispívá knormálním rozpoznávacím funkcím, přispívá k normální syntéze DNA, přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k normálnímu metabolismu mastných kyselin.
  • Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Vitamin D3 podporuje správné fungování imunitního systému, přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů, napomáhá k udržení normální činnosti svalů, podílí se na procesu dlení buněk.
  • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, který vzniká nerovnováhou mezi volnými radikály a antioxidanty.

Složení produktu

  • Vitamín C (kyselina L-askorbová), želatina, stabilizátor: glycerol; zahuštovadlo: vcelí vosk; extrakt z plodu cerného bezu (Sambucus nigra L.), vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), emulgátor: lecitin; antioxidant: Alfa-tokoferol; L-selenomethionin, oxid zinecnatý, retinyl palmitát, vitamín D (cholekalciferol), barvivo: oxidy a hydroxidy železa.
  • Dávka vitaminu C 375 mg/kapsle, 5 mcg = 200 IU, 100% RHP**, v 1 kapsli.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 tabletu denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Důležitá upozornění

Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do +25 °C v uzavřeném obalu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Množství v balení

Balení obsahuje 60 kapslí - hmotnost 99 g.

Výrobce: GSK CONSUMER HEALTHCARE (GLAXOSMITHKLINE), Hvězdova 1734, 140 00 Praha 4-Nusle

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
289 Kč

Nejoblíbenější produkty